Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 06.01.20 14:48 (переглядів 3427)

У зв`язку зі змінами у законодавстві, зокрема введенням в дію законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги» змінюються терміни прийому показників приладів обліку холодної та гарячої води.

Починаючи з січня 2020 р.  показники приладів обліку холодної та гарячої води будуть прийматися протягом трьох днів до закінчення календарного місяця та протягом першого дня наступного місяця. Ці показники будуть вважатися прийнятими станом на останній день календарного місяця.

У разі неотримання показників від споживача у зазначений період, нарахування за послуги централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення будуть проводитись згідно середньодобового споживання таким споживачем відповідної кількості  комунальної послуги за попередні 12 місяців.

Способи передачі показників:

  • за допомогою паблік акаунту у мобільному додатку VIBER (інструкція на сайті ekc.com.ua)
  • за допомогою сайту у мережі інтернет ekc.com.ua
  • у інтерактивному режимі, зателефонувавши на мобільний номер 067-000-13-57
  • у голосовому режимі, зателефонувавши на номер стаціонарного зв`язку 700-357

Зазначаємо, що найбільш зручним є спосіб передачі показників через мобільний додаток VIBER. При цьому Ви можете звернутися до абонентських відділів підприємств надавачів послуг та отримати допомогу у реєстрації в VIBER.

КП «Кременчукводоканал»
ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ»
КП «Теплоенерго»