Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02

Комерційна пропозиція

Коротка довідка по Автоматизованої системи «Комунальні платежі» м.Кременчук.

Єдина в Україні повноцінна система комунальних платежів «реального часу». Всі нарахування, зміни та платежі відбуваються на серверах системи і видно у всіх комунальних службах і банках міста.

До системи підключені всі підприємства, що надають послуги населенню та більше 150 кас різних банків. Система без черг обслуговує 120 тис. абонентів.

Є потужна довідкова система. Цілодобово будь-який житель міста може зателефонувати на автоматизований багатоканальний міський телефон і дізнатися свою «реальну» заборгованість (30 тис. абонентів щомісяця). Також, безкоштовно всім бажаючим здійснюється щомісячна розсилка SMS повідомлень і рахунків на електронну пошту, 20 тис. на сьогодні.

Зручний збір інформації про свідчення лічильників води, газу, електроенергії. Для цього необхідно просто подзвонити на багатоканальний міський номер і продиктувати роботу показання лічильників, 40 тис. абонентів щомісяця.

Завдяки застосуванню системи сильно спростилася процедура оформлення субсидії та пільг громадянами.

В цілому система дозволила довести відсоток оплати населенням комунальних послуг до 99% по місту за рік і поставити рух коштів (оплати) під повний контроль комунальних підприємств, так як кошти йдуть безпосередньо банк - підприємства, а підприємство «бачить» оплату в момент її здійснення абонентом .

Разом з тим система дуже дешева в обслуговуванні, середня комісія складає 1.2% від обороту, разом з послугами банків.

Вибрати домументов, які бажаєте переглянути:

  1. Комерційна пропозиція (частина 1)
  2. Комерційна пропозиція (частина 2)
  3. Опис "Єдиної Комунальної Системи"