Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 22.06.20 14:26 (переглядів 6655)

Хочемо нагадати,  яким чином Ви можете дізнатися суму заборгованості за спожиті комунальні послуги. У Вас є можливість зробити це кількома способами.

1. Найпростіше для перевірки рахунку скористатися мобільним додатком VIBER. Якщо Ви раніше долучилися до паблік аккаунта ЄКС в VIBER просто натисніть кнопку «Отримати заборгованість». 

Якщо ж Ви не реєструвалися в паблік аккаунті - можете це зробити одним з двох способів:

а) Відскануйте потрібний QR код, що розміщений у рахунку-квитанції (під ним ви бачите напис «внести через Viber). Натисніть кнопку «Особовий кабінет», потім кнопку «отримати заборгованість».

б) Зайдіть з  Вашого мобільного пристрою на сайт http://ekc.com.ua і натисніть кнопку «м. Кременчук. Введення показників побутових приладів обліку через VIBER» (чи відповідну кнопку для м. Куп`янськ). Натисніть кнопку «Перейти», що розміщена під зображенням нашої емблеми. Для початку діалогу з роботом виберіть пункт меню «Повідомлення», і, користуючись підказками бота, додайте Ваші особові рахунки та натисніть на кнопку "отримати заборгованість" (в особовому кабінеті Viber). 

Маленька підказка: натискання на фіолетову іконку з зображенням клавіатури в нижньому правому куточку екрана мобільного пристрою  приховує/відкриває кнопки меню. 

2. Ви можете отримати рахунки за комунальні послуги, скориставшись нашим сайтом. Для цього Вам потрібно перейти на сторінку https://www.ekc.com.ua/login і пройти авторизацію, вказавши свою електронну пошту, та пароль який Ви вказували при реєстрації на сайті.

Якщо Ви раніше ніколи не реєструвалися на сайті ekc.com.ua, Вам необхідно натиснути кнопку «Реєстрація», вказати необхідні дані, і натиснути кнопку «Зареєструватися». Після реєстрації та авторизації, якщо Ви раніше не додавали адресу квартири чи будинку на сайті, Вам буде запропоновано це зробити. Заповніть усі необхідні поля, та натисніть кнопку «Додати адресу». Далі натисніть кнопку «Замовити рахунок за ком. послуги», оберіть необхідні Вам параметри та натисніть кнопку «Замовити рахунок».

Якщо Ви забули пароль від свого кабінету, натисніть кнопку «Відновлення пароля» і дотримуйтесь подальших інструкцій на сайті.

3. Зателефонуйте за міським номером телефону (0536) 701-702 і дотримуйтесь підказок бота.