Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 10.01.24 15:49 (переглядів 383)

Кілька років назад ми вже порівнювали банківські тарифи на сплату комунальних платежів у містах Полтава та Кременчук і цього року ми вирішили зробити це ще раз. Слід зауважити, що в процесі порівняння Полтаву можна замінити на будь-яке інше українське місто (наприклад, на Київ, Луцьк, Черкаси…), результат порівняння не зміниться.

Кожен абонент, сплачуючи рахунок за комунальні послуги у фінансовій установі, сплачує банківську комісію. Це ті кошти, які компенсують витрати банку за роботу по перерахуванню ваших коштів на розрахункові рахунки надавачів послуг та інші банківські витрати, як, наприклад, заробітна плата касира, утримання банківського приміщення і т.д. Кожен банк встановлює  свої тарифи на сплату комунальних послуг і утримує їх з абонента. Житель Кременчука, що проживає у багатоквартирному будинку, сплачує приблизно 15 комунальних послуг, що об’єднані в один єдиний рахунок.

Житель Полтави сплачує дещо меншу кількість послуг (10-11), за рахунок того, що деякі послуги об’єднуються в одну, як, наприклад, нарахування за користування ліфтом включені до суми за утримання будинку.  Але кожна з десяти послуг сплачується окремим платежем. 

Так, наприклад, у відділеннях Укрпошти чи інших банках у  м. Кременчук Ви маєте можливість сплатити всі комунальні послуги в середньому за 20-30 грн.,  Тарифи у  м. Полтава на перший погляд суттєво не відрізняються від «наших» тарифів, можуть навіть здатися більш низькими,але різниця в тому, що мінімум 15-20 грн.  необхідно сплатити за кожну послугу (в один платіж об’єднані тільки послуги водопостачання та водовідведення).  Та ж сама ситуація і у відділеннях банків: в Ощадбанку доведеться сплатити не менше 25 грн. за кожен платіж, у Приватбанку – мінімум 15-25 грн., у Полтава-банку – 15 грн. за кожен платіж.

Інакше кажучи, сплата комунальних послуг мешканцю Полтави у відділеннях банку коштує  150-250 грн. на місяць, тобто мінімум на 120-130 грн. більше, ніж мешканцю Кременчука. Отже, завдяки нашій роботі і ЄКС, кожна кременчуцька родина зекономила від 1500 грн. протягом року. Крім того, процес оплати комуналки у касах банку у кременчужан віднімає в суттєво менше  часу, ніж у полтавчан, а час – це наш найбільш цінний ресурс.

КП НВФ «ВАС» зробило все можливе, щоб сплата комунальних послуг була для вас як можна дешевшою і простішою. Просимо вас не допускати утворення та накопичення боргів, оскільки сплата житлово-комунальних послуг - це підтримка ефективного функціонування житлово-комунального господарства в нашому місті.