Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 24.12.20 14:51 (переглядів 5114)

Над цим подарунком ми працювали дуже довго, але як водиться підсумки підвели тільки в кінці року. Ми подарували кожній родині що проживає в Кременчуці в середньому 576 грн. за останній рік. Так, так саме стільки ви зекономили на банківській комісії при оплаті комунальних послуг за Єдиною квитанцією! 

А тепер трохи докладніше. Всі українці при оплаті квитанцій в фінансових установах оплачують банківську комісію. Це ті гроші, які покривають витрати банку за роботу по перерахуванню ваших коштів на розрахункові рахунки надавачів послуг. У кожного банку є свої тарифи на дані послуги, які вони беруть з платників. Як правило сьогодні, це 7-25 гривень за одну квитанцію на одну організацію. 

В середньому кременчужани в місяць сплачують рахунки 7.5 надавачам послуг. У приватному будинку 5, а в квартирі іноді і 11.

Ми порівняли витрати кременчужан та мешканців Полтави. Якщо підсумувати комісійні заплачені банкам полтавчанами за 7.5 квитанцій різним надавачам послуг, то в середньому вийде майже 60 грн. В середньому - це з урахуванням найбільш дешевої оплати через інтернет. Чим на жаль користуються не всі.

А ось в Кременчуці, завдяки запровадженій нами Єдиній комунальній системі і як результат високій автоматизації банківських робіт, при оплаті за Єдиною квитанцією (ті ж 7.5 квитанцій різним надавачам послуг) банківська комісія обходилася в середньому всього в 12 грн. Ось вам і економія за рік: 

60грн. * 12 (в Полтаві) -12грн. * 12 (в Кременчуці) = 576грн. 

Може хтось скаже - нісенітниця, мало! Але ... ця сума стосується в основному населення похилого віку, саме вони йдуть і платять в касах банку комунальні послуги. Там де банківська комісія більше, а ось молодь більше використовує інтернет і комісії платять вони набагато менше.  576 грн. це середня сума економії, включаючи всі способи оплати, у когось більше, у когось меньше.


З Новим роком !

Співробітники КП «НВФ «ВАС»