Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публікації: 09.04.21 10:18 (переглядів 3868)

В нашу електронну епоху, незалежно як від Вашого, так і від нашого бажання, кількість будь-яких паперових носіїв стає все менше, і все більша частина інформації будь-якого виду зосереджується на електронних носіях – флешах, жорстких дисках, інформаційних серверах…  

Найближчим часом деякі  банки планують відмовитися від друку повноцінних квитанцій, сформованих ЄКС,  в яких надана повна інформація по періодах оплати, сумах нарахувань та перерахунків,  показниках лічильників, і т.і.  Це цілком можна зрозуміти – у пріоритеті  економія і часу, і коштів, і природних ресурсів.  В обмін на сплачені кошти абонент отримає від банку малесенький чек, в якому будуть зазначені лише особовий рахунок, сума та дата оплати. 

Але це не повинно стати приводом для хвилювання – всі квитанції зберігаються на нашому сервері, і абонент має постійний доступ до повних квитанцій через персональний  кабінет ЄКС. Ви маєте можливість в будь-який момент їх переглянути чи за бажанням роздрукувати.  Для перегляду чи друку квитанцій необхідно авторизуватися в персональному кабінеті, вибрати вкладку «архів квитанцій» та натиснути кнопку «Замовити».  На екран виводиться остання квитанція, а з допомогою кнопок «Попередня квитанція»  та «Наступна квитанція» Ви маєте можливість переглядати всі сплачені квитанції. 

Більш того – всім зареєстрованим на нашому сайті абонентам в режимі реального часу одразу після сплати за комунальні послуги ЄКС надсилає на електронну пошту повну квитанцію з електронним підписом Системи. 

Зараз, під час третьої хвилі корона вірусу, ми рекомендуємо не відвідувати банківські установи, а користуватися платіжними системами онлайн.  Найпростіше сплатити комуналку в персональному кабінеті ЄКС: виберіть вкладку «Оплата онлайн», за бажанням відкоригуйте  суму оплати (Ви можете зняти «зайві» галочки чи вручну змінити суми оплати по тих чи інших послугах), та, користуючись підказками системи, одразу сплатити рахунок. Оплата миттєва, комісія за сплату рахунку нижча, аніж в банківських установах. Через деякий час Системою Вам буде надіслана повна квитанція за сплату комунальних послуг на електронну пошту. А одразу після оплати Ви можете замовити рахунок і впевнитися в тому, що Ваша заборгованість погашена.