Виконати вхід

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02

Система прийому комунальних платежів в реальному часі

 1. Опис наданої послуги.

  Ми пропонуємо під'єднання будь-якого населеного пункту України до готової, діючій системі прийому комунальних платежів в "реальному часі". (Далі ЄКР - Єдина Комунальна Система). Дана система складається з групи серверів, розташованих у великих дата-центрах і робочих місць чотирьох типів.

  На серверах знаходиться спеціальне програмне забезпечення і всі необхідні дані, а всі робочі місця підключені до серверів за допомогою стандартних браузерів і різних каналів зв'язку, включаючи інтернет. Сервера дублюють інформацію, а захист інформації забезпечується багаторівневою системою і побудована на базі протоколу SSL.

  Робочі місця системи забезпечують:

  1. Прийом комунальних платежів - робоче місце "КАСА" (встановлюється в банках)
   • запит та одержання відповіді від сервера про стан поточної заборгованості абонента;
   • узгодження з абонентом суми виставлених рахунків за комунальні послуги в розрізі послуг та періодів;
   • оплата узгоджених послуг з передачею інформації на сервер і видачею абоненту квитанції з докладною розшифровкою оплачених послуг;
   • розподіл коштів отриманих від абонента по підприємствах "постачальника послуг".

   Демоверсія тут!

  2. Перегляд оплати - робоче місце "СЛУЖБА" (встановлюється в бухгалтерії "постачальника послуг")
   • перегляд стану виставлених рахунків;
   • перегляд інформації про прийняття платежів на користь "свого" підприємства різними банками;
   • прийом інформації в цифровому вигляді про всієї виробленої оплаті абонентами на користь "свого" підприємства "для передачі її в інші програми.

   Демоверсія тут!

  3. Перегляд оплати - робоче місце "СЛУЖБА БАНК" (встановлюється в бухгалтерії банку)
   • перегляд стану виставлених рахунків;
   • перегляд інформації про прийняття платежів на користь всіх підприємств різними касами свого банку;
   • прийом інформації в цифровому вигляді про всієї виробленої оплаті абонентами у у всіх касах свого банку для передачі її в інші програми.

   Демоверсія тут!

  4. Перегляд оплати - робоче місце "ВИКОНКОМ" (встановлюється в розрахункових центрах, виконкомах та різних соціальних службах)
   • перегляд стану виставлених рахунків;
   • перегляд інформації про прийняття платежів на користь всіх підприємств, всіма банками міста (якщо дозволено "постачальниками послуг");
   • прийом інформації в цифровому вигляді про всієї виробленої оплаті абонентами у всіх касах (якщо дозволено "постачальниками послуг" для передачі її в інші програми).

   Демоверсія тут!

   При приєднанні населеного пункту до ЄКР не треба нести ніяких витрат. Приєднання відбувається шляхом укладення договору хостингу ЄКР і передачі на сервера ЄКР необхідної для роботи інформації у встановлених форматах. Разом з тим ЄКР дозволяє швидко і дешево реалізувати принципово інший рівень прийому комунальних платежів:

   • автоматизувати і стандартизувати прийом комунальних платежів і виробляти його в "реальному часі". При закінченні зміни для кожної каси будуть підведені підсумки і сформовані всі необхідні документи для проведення платежу на кожну комунальну службу, на користь якої були прийняті платежі;
   • видати кожному заплатила абоненту стандартизовану квитанцію, з повною розшифровкою проведених нарахувань і платежів;
   • легко передавати інформацію про нарахування на каси банків і бачити проведену ними оплату;
   • контролювати перерахування прийнятих комунальних платежів фінансовими установами на відповідні розрахункові рахунки учасників ЄКР;
   • суттєво економити на обслуговуванні даної ділянки роботи, тому вартість послуг ЄКР по прийому платежів, як правило, не перевищує 0,2% від грошового потоку (це приблизно 30 коп. із одного групового платежу, за всі комунальні послуги) і дана сума може бути розділена між всіма учасниками системи.
 2. Вартість і порядок запуску:

  Договір складається на послуги хостингу ЄКР (роботизованої системи).

  Винагорода за виконання основних функцій ЄКР може визначатися як абонентська плата або як відсоток з прийнятих коштів банками міста. Сума винагороди залежить від обсягу операцій та визначається на етапі укладання договору. Договір може бути складений з розрахунковим центром, обслуговуючим всі комунальні підприємства (це переважно) або з кожним комунальним підприємством окремо.

  Термін впровадження 2 місяці з дня підписання договору. Оновлення інформації в роботизованою системі відбувається протягом 1 години після отримання їх від Замовника в установленому форматі. Можлива передача інформації через Інтернет в стислому вигляді.