Виконати вхід

Автоматична система оплати комунальних рахунків через інтернет

 1. Опис наданої послуги.

  Оплата комунальних рахунків через інтернет працює тільки за умови підключення замовника до автоматичної системи розсилки рахунків за спожиті комунальні послуги.

  Оплата рахунку можлива практично будь пластиковою карткою і з webmoney, але тільки після отримання абонентом рахунки з сайту www.ekc.com.ua. Оплата здійснюється через транзитний рахунок і займає за часом не більше 3-4 діб. При оплаті абонентом отриманого рахунку і при перерахуванні коштів, з транзитного рахунку на рахунок замовника, йому висилається повідомлення встановленого зразка.

  Для нормального функціонування системи замовник на початку місяця (або частіше) передає виконавцю базу даних по абонентам, де зазначені - особовий рахунок, П.І.Б., адресу і дані нарахувань, які необхідно відобразити в рахунку. А також довідкову таблицю - куди (реквізити постачальника послуг), за які послуги, необхідно перераховувати, оплачені абонентами кошти.

 2. Вартість і порядок запуску:

  Договір складається на послуги хостингу ЄКР (роботизованої системи).

  • винагороду за проведену безготівкову оплату та оплату коштів абонентами через інтернет - становить 1% від суми рахунку, включаючи послуги банку (утримується з постачальників комунальних послуг в момент перерахування) та додаткового збору з абонента, в залежності від методу оплати.
  • якщо рахунок виписаний на групу комунальних послуг можливе перерахування коштів на різні рахунки постачальників послуг (розщеплення платежу).

  Термін впровадження 2 тижні з дня підписання договору. Оновлення інформації в роботизованою системі відбувається протягом 1 години після отримання їх від Замовника в установленому форматі. Можлива передача інформації через Інтернет в стислому вигляді.