Выполнить вход

Дата публикации: 24.04.19, 15:04

Хочемо нагадати (особливо це стосується тих абонентів, які бажають сплачувати комунальні платежі виключно в касах «Ощадбанку») , що Ви можете оплатити «Єдину квитанцію» абсолютно простим способом у будь-якій фінансовій установі України, незалежно чи під’єднаний цей банк до ЄКС. При цьому сума комісійної винагороди банку може  стати ще меншою. Так, при оплаті «Єдиної квитанції» по «старинці»   АТ “Ощадбанк» утримував комісію не менше 25 грн., а роздрукувавши та надавши  Повiдомлення та Квитанцiю наведені нижче -  комісія буде 1% але не менше 15 грн., що відчутно менше.

Незалежно від вибраного Вами способу оплати комунальних послуг кожен абонент, що зареєстрований в Персональному кабінеті і вказав свою електронну пошту, отримає на неї стандартну  квитанцію про сплату, завірену електронним підписом системи.

Ми намагаємось знайти найбільш зручні та вигідні варіанти оплати комунальних послуг



Комментариев: 7

Oleg58 написал:
2019-04-30 17:24:32
Подскажите, пожалуйста, что можно сделать для получения единой квитанции, если у меня на квитанции отсутствует код SRC. За ранее спасибо.
Anna написал:
2019-05-01 00:53:23
В новой форме счёта-квитанции изменился счет получателя. В новой форме указан счет - 2902075050 В старой форме - 290275050. Подскажите, по какому счету всё-таки оплачивать?
Borzilo написал:
2019-05-06 13:56:28
При заполнении платежного поручения банк сообщает, что номер счета 290275050 указан не верно. Этот счет указан в квитанции. Как оплатить счет?
agafonov написал:
2019-05-07 19:40:14
Пришла квитанция за апрель без воды и электроэнергии, почему так?
YuliaNik написал:
2019-06-18 10:32:03
Здравствуйте, я заплатила через укрсибонлайн и деньги с карты сняло 12.06.2019, но сегодня проверяя задолженость по програме ВАС, она есть!!!! в техподдержке банка говорят платеж прошел успешно!!!!! Что мне делать, подскажите пожалуйста.
VitaliyIgonin написал:
2019-07-02 21:46:03
Чи можливо для більшої зручності, щоб на початку була- "Рахунок-квитанція" а вже за нею квитанція для сплати в банку якщо комусь потрібно? Так як пріоритет дізнатись за що нараховано і кількість, а вже потім спосіб сплати за рахунком- через інтернет чи фізично подорожуючи до банку.
VadymLohonkyi написал:
2019-12-12 14:35:19
Не могу оплатить через monobank: требует номер счета и код квитанции. Какой счет указывать и где брать код квитанции. Спасибо.