Выполнить вход

Дата публикации: 18.11.19, 13:52 (просмотров 1445)

Як тільки оплата ваших пільг або субсидій державою надійде на рахунки надавачів послуг, всім зареєстрованим абонентам автоматично  буде надіслано повідомлення про оплату.

Як вже стало відомо кожному абоненту, який користується пільгами, держава розпочала процес монетизації пільг, як це було раніше з субсидіями. На проміжному етапі переходу до повної монетизації, суми відшкодування  пільг будуть переховуватися на розрахунковий рахунок Ощадбанку, а звідти  – безпосередньо на комунальні служби.

В зв’язку з такою ситуацією, абоненти, що користуються пільгами, на початку місяця  будуть отримувати на електронну пошту та мобільний телефон повні рахунки без урахування пільгових знижок.

 По мірі отримання нами відповідних  даних від комунальних служб міста, ми будемо розсилати інформативні повідомлення на електронну пошту про зарахування пільг наступного вигляду: 

Повідомлення про отримання пільги чи субсидії для сплати комунальних послуг

Станом на 15/11/2019 по особовому рахунку 777666 (ВУЛ. КУРТА ДОНАЛЬДА КОБЕЙНА, Буд 45 Кв. 12) за рахунок пільги чи субсидії сплачено за комунальні послуги суму в розмірі 519.28 грн.:

Організація  Послуга  Період  Сума, грн. 
КП "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ"  ВОДОПОСТАЧ.  11/2019   9.31 
 КП "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ"   ВОДОВIДВЕД.  11/2019   30.31 
 ТОВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ"   ГАР.ВОД ТЕЦ  11/2019   214.04 
 ТОВ"Місто для людей Кременчук"   УТРИМАН.БУД  11/2019   265.62 
 Всього       519.28 

КП НВФ "ВАС"
vas.com.ua 

Та повідомлення на VIBER наступного вигляду:


 

Після отримання повідомлення абонент за бажанням може самостійно на нашому сайті ekc.com.ua замовити новий рахунок-квитанцію на електронну скриньку чи  повідомлення на VIBER (вже з урахуванням відшкодованих пільг). При отриманні рахунку на ел. пошту сума пільги буде відображена в графі «Сплачено раніше».

Для того, щоб замовити рахунок, спочатку необхідно авторизуватися в персональному кабінеті ЄКС тут https://ekc.com.ua/login. Після цього обрати потрібний особовий рахунок (якщо їх декілька), внизу сторінки вибрати пункт «Замовити рахунок за ком.послуги», поставити відповідні відмітки (якщо є така необхідність) та натиснути кнопку «Замовити рахунок».

Зверніть увагу! Повідомлення, рахунки та квитанції можуть потрапити у папку «Спам», особливо це стосується поштових серверів gmail.com та ukr.net.