Выполнить вход

Дата публикации: 02.01.20, 11:11

Отримайте свої пільги в грошовій формі!

З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців зможуть у будь-який час перейти на готівкову форму виплат на житлово-комунальні послуги.

З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок розрахунку пільги залишвся  майже незмінним, але, як завжди, не обійшлося без купи малоприємних сюрпризів. Всі пільговики на добровільно-примусовій основі (прямо як при Совку) стали клієнтами Ощадбанку.

Ощадбанк повинен перераховувати «пільгові» кошти на рахунки постачальників послуг до 17-ого числа, але вже два місяці йому не вдається вчасно виконати свої зобов*язання перед клієнтами-пільговиками. Крім того,  Ощадбанк здійснює перерахунок коштів не за пропорційним, а за пріоритетним принципом. Раніше за кожну послугу проводився розрахунок у рівних відсотках від суми пільги. Тепер у першу чергу проводиться оплата за опалення, а електроенергія в даній «черзі» аж під шостим номером…

У пільговиків виникає логічне запитання: чи дозволяє новий механізм заощадити частину коштів і залишити їх собі? Теоретично це можливо, але доведеться відкрити рахунок в Ощадбанку і витратити час і нерви, для того, щоб  їх зняти з рахунку.

У більшості  пільговиків є рахунки в інших банках,  і нарешті  держава спростила можливість отримати одразу всю суму пільги на свій рахунок в одному з кількох десятків банків, серед яких «Приватбанк», «Універсалбанк» («Монобанк»), «Індустріалбанк» та інші. З 1 січня пільгові категорії українців зможуть у будь-який час перейти на готівкову форму виплат на житлово-комунальні послуги.  Щоб скористатися даною можливістю, необхідно подати відповідну заяву до відділу соціального захисту та вказати всі необхідні реквізити. І в результаті отримати можливість розпоряджатися «пільговими» коштами на власний розсуд. Комментариев пока нет, станьте первым!Оставить комментарий

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь - писать будет проще =)

Введите цифры указанные на картинке