Виконати вхід

Фінансовим установам

Крім "стандартного набору" у вигляді відкриття каси по прийому комунальних платежів ми пропонуємо всім банкам співробітництво в "ексклюзивних" видах оплати:

  1. Оплата комунальних платежів через Інтернет.
  2. Ряд договорів між ЄКС і банком, клієнтом і банком, які дають право банку автоматично списати кошти з рахунку клієнта за комунальні послуги при виконанні клієнтом деяких дій через інтернет.
  3. Оплата комунальних платежів через банкомат.
  4. Організація додаткового пункту меню в ПО банкомату, що дозволяє в "реальному часі" запитувати на сервері ЄКС неоплачені рахунки комунальних служб даного клієнта і проводити оплату з миттєвою передачею інформації на сервер ЄКС
  5. Оплата комунальних платежів через Телебанк.
  6. Ряд договорів між ЄКС і банком, клієнтом і банком, які дають право банку автоматично списати кошти з рахунку клієнта за комунальні послуги при виконанні клієнтом деяких дій за допомогою телефону. Приєднання клієнтів банку до діючої системи "Телебанк".
  7. Організація автоматичної оплати комунальних платежів "Регулярні платежі".
  8. Ряд договорів між ЄКС і банком, клієнтом і банком, які дають право банку автоматично списати кошти з рахунку клієнта за отриманими від ЄКС рахунках комунальних служб в певні дні місяця.

Для отримання більш детальної інформації про співпрацю звертатися за телефоном: (0536) 74-22-74.