Выполнить вход

Дата публикации: 10.11.17, 11:20

В зв’язку з прийнятою Постановою КМУ №633 від 18.08.2017 всі абоненти зобов’язані щомісячно передавати показники квартирних приладів обліку. Якщо Ви з будь-якої причини  не передали поточні показники лічильників, комунальні служби проведуть нарахування за спожиті, а ймовірніше, за НЕ спожиті Вами комунальні послуги за НОРМОЮ. Враховуючи  сьогоденну їх вартість, це може внести у Ваше життя  помітні фінансові неприємності. Так, наприклад, вартість споживання гарячої води за нормою на сім’ю з трьох чоловік може становити 700 грн. 

Кожна людина може випадково чи невипадково опинитися в обставинах, що завадять вчасно передати показники лічильників – хвороба, термінова поїздка, відсутність інтернету чи навіть мобільного зв’язку, та, врешті решт, коло нагальних проблем, сучасний темп життя в поєднані з невисокою його якістю «дозволяє» забути про таку дрібничку, як лічильник. Крім того, достатньо велика кількість кременчужан не проживає у власних квартирах – це і люди похилого віку, що мешкають у  родичів,  і тисячі наших земляків, що виїхали на роботу за кордон….  І всі вони також зобов’язані щомісяця передавати, а точніше, дублювати дані лічильників.

З метою трішечки спростити життя кременчужанам, програмісти КП «НВФ «ВАС» розробили робот, який допоможе Вам уникнути нарахувань за нормою. У випадку (підкреслюємо – лише в тому випадку), якщо Ви з якоїсь причини НЕ внесли в систему дані  лічильників, бот в останню хвилину прийому показників приладів обліку  змінить попередні показники лічильника на заздалегідь зазначену Вами кількість кубічних метрів чи кіловат і внесе їх в систему.

І ми радимо всім абонентам користуватися даною послугою, оскільки ніхто з нас не застрахований від тих непередбачених моментів життя та ситуацій, завдяки яким можна в потрібний момент просто не згадати про існування лічильників.

Для активації бота Вам необхідно на сайті ЄКС ekc.com.ua вибрати пункт меню «Введення показників побутових приладів обліку», авторизуватися та поставити відмітку напроти пункту «ввімкнути бот для лічильника», а в поле «автоматично додавати» внести кількість кубічних метрів для приладів обліку води чи газу та/або кількість кіловат для лічильника електроенергії. Якщо Ви не проживаєте в квартирі, і,  як наслідок, не користуєтеся комунальними послугами – введіть у вказане поле число «0». На задану Вами кількість послуги бот в останню мить збільшить попередні показники лічильників та зафіксує їх як поточні. Ще раз наголошуємо – у випадку, якщо Ви протягом місяця самостійно внесли до системи показники приладів обліку, бот НЕ спрацює і комунальні служби отримають фактично введені Вами дані. Активувати чи дезактивувати бот потрібно окремо для кожного лічильника.

Зверніть увагу! В випадку повірки приладу обліку чи його повторного пломбування  необхідно повторити процедуру активації бота для цього лічильника.Комментариев: 7

Віталій написал:
2017-11-22 06:31:01
Дякую, потрібна функція. Бо інколи не встигав внести дані лічильників.
Yana911 написал:
2018-02-06 18:25:48
Здравствуйте, если мы не знали об этой функции, потому что передаем показание через мобильник, но в этот раз нам не удалось во время передать показатели. и теперь нам насчитали по полной. как в этой ситуации быть, как потом передавать показание если они будут не совпадать намного???????
Андрей написал:
2018-04-11 16:45:19
Добрый день, я не пользуюсь горячей водой, использую бойлер. Мои показания по горячей воде по счетчику каждый месяц 0. Ваш бот не имеет НИКАКОГО смысла - он не умеет оставлять показания как в предыдущем месяце? Таким образом, если не получилось ввести показания, то начислят на 3-х человек, как написано в статье 700 грн. БЕЗ ОКАЗАНИЯ УСЛУГИ - вода была не использована-не предоставлена, а оплату требуют?????
юрий написал:
2018-06-14 15:15:02
снова добавил ктото 100 киловатт,,,тогда зачем это все заполнять?,,,,и это уже не первый раз
Галина Емельянова написал:
2018-10-08 15:41:14
Здравствуйте! Я не могу отпрвить показания счетчика и войти в свой элекронный кабинет, при возобновлении пароля, показывает, что эмейл заблокирован. С электронной почтой проблем нет. Последний раз подавала показания по воде 24.09.18 г. 1.10.18 показания по электроэнергии подать уже не удалось. Пожалуйста, подскажите, что можно сделать в такой ситуации.
elena написал:
2018-10-16 14:05:42
не могу зайти в свой кабинет ,система вообще не работает
Morozova написал:
2019-01-08 10:38:06
Здравствуйте! Не успели подать за декабрь показатели воды, и в предварительно сформированной квитанции начислили по норме, что по деньгам в 3 раза больше чем по счетчикам. Включила функцию "БОТ", и подала фактические показатели. Как дальше платить за воду? Будет ли пересчитана сумма на фактическую?


Оставить комментарий

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь - писать будет проще =)

Введите цифры указанные на картинке