Выполнить вход

Дата публикации: 10.11.17, 11:20 (просмотров 14459)

В зв’язку з прийнятою Постановою КМУ №633 від 18.08.2017 всі абоненти зобов’язані щомісячно передавати показники квартирних приладів обліку. Якщо Ви з будь-якої причини  не передали поточні показники лічильників, комунальні служби проведуть нарахування за спожиті, а ймовірніше, за НЕ спожиті Вами комунальні послуги за НОРМОЮ. Враховуючи  сьогоденну їх вартість, це може внести у Ваше життя  помітні фінансові неприємності. Так, наприклад, вартість споживання гарячої води за нормою на сім’ю з трьох чоловік може становити 700 грн. 

Кожна людина може випадково чи невипадково опинитися в обставинах, що завадять вчасно передати показники лічильників – хвороба, термінова поїздка, відсутність інтернету чи навіть мобільного зв’язку, та, врешті решт, коло нагальних проблем, сучасний темп життя в поєднані з невисокою його якістю «дозволяє» забути про таку дрібничку, як лічильник. Крім того, достатньо велика кількість кременчужан не проживає у власних квартирах – це і люди похилого віку, що мешкають у  родичів,  і тисячі наших земляків, що виїхали на роботу за кордон….  І всі вони також зобов’язані щомісяця передавати, а точніше, дублювати дані лічильників.

З метою трішечки спростити життя кременчужанам, програмісти КП «НВФ «ВАС» розробили робот, який допоможе Вам уникнути нарахувань за нормою. У випадку (підкреслюємо – лише в тому випадку), якщо Ви з якоїсь причини НЕ внесли в систему дані  лічильників, бот в останню хвилину прийому показників приладів обліку  змінить попередні показники лічильника на заздалегідь зазначену Вами кількість кубічних метрів чи кіловат і внесе їх в систему.

І ми радимо всім абонентам користуватися даною послугою, оскільки ніхто з нас не застрахований від тих непередбачених моментів життя та ситуацій, завдяки яким можна в потрібний момент просто не згадати про існування лічильників.

Для активації бота Вам необхідно на сайті ЄКС ekc.com.ua вибрати пункт меню «Введення показників побутових приладів обліку», авторизуватися та поставити відмітку напроти пункту «ввімкнути бот для лічильника», а в поле «автоматично додавати» внести кількість кубічних метрів для приладів обліку води чи газу та/або кількість кіловат для лічильника електроенергії. Якщо Ви не проживаєте в квартирі, і,  як наслідок, не користуєтеся комунальними послугами – введіть у вказане поле число «0». На задану Вами кількість послуги бот в останню мить збільшить попередні показники лічильників та зафіксує їх як поточні. Ще раз наголошуємо – у випадку, якщо Ви протягом місяця самостійно внесли до системи показники приладів обліку, бот НЕ спрацює і комунальні служби отримають фактично введені Вами дані. Активувати чи дезактивувати бот потрібно окремо для кожного лічильника.

Зверніть увагу! В випадку повірки приладу обліку чи його повторного пломбування  необхідно повторити процедуру активації бота для цього лічильника.