Выполнить вход

Довідка про заборгованість в реальному часі за телефонами: (0536)79-41-02, 094-803-41-02
Дата публикации: 10.05.21, 10:29 (просмотров 2707)

Ми завжди прагнули до того, щоб кременчужанам було якомога зручнiше користуватися всiма сервiсами Єдиної Комунальної Системи. Вiдтепер у користувачiв є можливiсть замовити рахунок для оплати та оплатити його онлайн, i при цьому попередньо вибирати перiоди оплати, види послуг, а також змiнювати суму оплати по будь-якiй послузi. 

Це можна зробити двома способами. У персональному кабiнетi "Оплата онлайн", або ж обравши пункт меню на головний сторiнцi нашого сайту "Сплатити онлайн без реєстрацiї". Навчальне відео можна подивитися за адресою https://youtu.be/4fGl0T7_uUs

В персональному кабiнетi оберiть вкладку "Оплата онлайн". Ви можете зняти вiдмiтки в стовпчику "Ok" напроти послуг, якi не потрiбно оплачувати чи змiнити суму в будь-якому рядку. Для продовження натиснiть кнопку "Сплатити рахунок онлайн через платiжну систему". 

Щоб "Сплатити онлайн без реєстрацiї" необхiдно  вибрати мiсто i ввести ваш особовий рахунок, SRC (короткий пароль) та номер квартири. Всі необхідні дані містяться у квитанцiї. 

Ви побачите, як вiдобразиться вся ваша заборгованiсть за видами послуг. Перевiрте правильнiсть введених даних та натиснiть кнопку "Наступний крок". Система IPay пропонує ввести номер карти, термiн дiї карти i код CVV та пiдтвердити дiю. 

В разi оплати рахунку таким чином, оплата буде вiдображена в системi миттєво в "реальному часi".