Розсилка рахунків - Про послугу


Ця послуга дозволяє Вам (як абоненту) отримувати рахунки на оплату комунальних послуг за допомогою СМС або електронної пошти, а також, коли Ви зберігаєте дані - Ви автоматично погоджуєтесь на щомісячну розсилку (на вказані Вами телефон та/або електронну пошту) рахунків, які будуть надходити до Вас в період з 1го по 15ое число кожного місяця.

Приховати дод. інформацію

Увага
Натискаючи кнопку "Увійти" (на сторінці Реєстрації/Зміна даних ) Ви не заперечуєте проти обробки персональних даних і передачі їх в інформаційну базу, з дотриманням вимог, визначених в Законі України "Про захист персональних даних"

Если Вы хотите получать счет за потребленные коммунальные услуги или короткие СМС на свой мобильный телефон о сумме задолженности, то Вам необходимо зарегистрироваться. Полный счет может приходить только на электронную почту. Автоматически все счета и СМС будут разосланы после их формирования, в период с 2 по 15 число каждого месяца. Все зарегистрированные абоненты имеют возможность через пункт меню "Отправить счет" в любой момент отправить себе счет или СМС.
Счета 1го числа не стоит заказывать, так как в течении этого дня происходит обновление серверов и счета, заказанные в этот день не являются действительными.

Інформація про особовий рахунок, SRC, П.І.Б. та адресу абонента присутні в чеку, що отримується при оплаті за ком.послуги