Розсилка рахунків - Отримати SRC-код


Увага!

Дана послуга дозволяє Вам, як абоненту, зробити заявку на отримання SRC-коду. Для цього Вам необхідно заповнити форму запиту, яка знаходиться трохи нижче.

Також врахуйте той факт, що оброблятися будуть лише ті запити, які були коректно заповнені (тобто введена справжня інформація) та лише в тому випадку, якщо Ви уклали договір хоча б з однією комунальною службою.

Натискаючи кнопку "Відправити" у формі запиту SRC-коду, Ви погоджуєтесь на обробку введеної інформації, відповідно до поточного законодавства, а також з дотриманням усіх вимог, визначених у Законі України "Про захист персональних даних"

Всі запити, що надійшли, обробляються в ручному режимі. Якщо ми не в змозі ідентифікувати Вас або інформація введена невірно, то на цей випадок ми і просимо Ваш контактний телефон. Це дозволить зв'язатися з Вами і розібратися в кожному окремому випадку індивідуально.

Відповідь ми надсилаємо на Вашу електронну поштову скриньку, яку також необхідно заповнити у формі запиту SRC-коду

Будьте обережні та не варто довіряти листам, в яких Вас просять перерахувати гроші на чиїсь рахунки або телефони (ми не вимагаємо відправки платних або безкоштовних СМС), дана послуга є абсолютно безкоштовною.

Поля, відмічені * , обов'язкові до заповнення.