Введення показаників квартирних лічильників - Про послугу


Приховати дод. інформацію

Увага
Натискаючи кнопку "Увійти" (на сторінці Введення показань ) Ви не заперечуєте проти обробки персональних даних і передачі їх в інформаційну базу, з дотриманням вимог, визначених в Законі України "Про захист персональних даних"

Важлива інформація

С ноября 2016 года изменилась методика передачи показаний счетчиков ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ, показания принимаются по первое число следующего месяца. Таким образом:
С 10 по 25 число текущего месяца принимаются показания по холодной и горячей воде.
С 10 числа текущего месяца по 1 число следующего месяца принимаются показания счетчиков электроэнергии.
С 10 числа текущего месяца по 5 число следующего месяца принимаются показания счетчиков газа.

Ця послуга дозволяє всім абонентам (підключеним до системи ЕКС та у яких є прилади обліку) вносити показання по приладам обліку квартирних лічильників не виходячи з будинку. Показання вносяться з 10 по 25 число кожного місяця (виключеннями можуть буть ті випадки, коли організації прохають про продовження строку введення показань). Якщо Ви забули внести показання до визначеного раніше строку - не влащтовуйте скандалів, просто будьте уважні. Абоненти "Водоканалу" (м. Кременчук) якщо не внесли показань, Вам будуть виставлені середні показники (за вибраний період), але майте на увазі - це тільки по холодній воді. По гарячій воді ситуація відбувається наступним чином (знову ж, лише в м. Кременчуці): якщо Ви не передали показання, то ми повертаємо "Водоканалу" Ваші попередні показання (так, немов не було ніяких змін) і в наступному місяці, якщо Ви передасте показання - Вам буде виставлено рахунок лише за той об'єм, що Ви використали (в даному випадку за два місяці).

Інформація про особовий рахунок, SRC, П.І.Б. та адресу абонента присутні в чеку, що отримується при оплаті за ком. послуги