Дата публикации: 10.11.17, 11:20

В зв’язку з прийнятою Постановою КМУ №633 від 18.08.2017 всі абоненти зобов’язані щомісячно передавати показники квартирних приладів обліку. Якщо Ви з будь-якої причини  не передали поточні показники лічильників, комунальні служби проведуть нарахування за спожиті, а ймовірніше, за НЕ спожиті Вами комунальні послуги за НОРМОЮ. Враховуючи  сьогоденну їх вартість, це може внести у Ваше життя  помітні фінансові неприємності. Так, наприклад, вартість споживання гарячої води за нормою на сім’ю з трьох чоловік може становити 700 грн. 

Кожна людина може випадково чи невипадково опинитися в обставинах, що завадять вчасно передати показники лічильників – хвороба, термінова поїздка, відсутність інтернету чи навіть мобільного зв’язку, та, врешті решт, коло нагальних проблем, сучасний темп життя в поєднані з невисокою його якістю «дозволяє» забути про таку дрібничку, як лічильник. Крім того, достатньо велика кількість кременчужан не проживає у власних квартирах – це і люди похилого віку, що мешкають у  родичів,  і тисячі наших земляків, що виїхали на роботу за кордон….  І всі вони також зобов’язані щомісяця передавати, а точніше, дублювати дані лічильників.

З метою трішечки спростити життя кременчужанам, програмісти КП «НВФ «ВАС» розробили робот, який допоможе Вам уникнути нарахувань за нормою. У випадку (підкреслюємо – лише в тому випадку), якщо Ви з якоїсь причини НЕ внесли в систему дані  лічильників, бот в останню хвилину прийому показників приладів обліку  змінить попередні показники лічильника на заздалегідь зазначену Вами кількість кубічних метрів чи кіловат і внесе їх в систему.

І ми радимо всім абонентам користуватися даною послугою, оскільки ніхто з нас не застрахований від тих непередбачених моментів життя та ситуацій, завдяки яким можна в потрібний момент просто не згадати про існування лічильників.

Для активації бота Вам необхідно на сайті ЄКС ekc.com.ua вибрати пункт меню «Введення показників побутових приладів обліку», авторизуватися та поставити відмітку напроти пункту «ввімкнути бот для лічильника», а в поле «автоматично додавати» внести кількість кубічних метрів для приладів обліку води чи газу та/або кількість кіловат для лічильника електроенергії. Якщо Ви не проживаєте в квартирі, і,  як наслідок, не користуєтеся комунальними послугами – введіть у вказане поле число «0». На задану Вами кількість послуги бот в останню мить збільшить попередні показники лічильників та зафіксує їх як поточні. Ще раз наголошуємо – у випадку, якщо Ви протягом місяця самостійно внесли до системи показники приладів обліку, бот НЕ спрацює і комунальні служби отримають фактично введені Вами дані. Активувати чи дезактивувати бот потрібно окремо для кожного лічильника.

Зверніть увагу! В випадку повірки приладу обліку чи його повторного пломбування  необхідно повторити процедуру активації бота для цього лічильника.Комментариев: 2

jingboo написал:
2017-11-15 08:27:20
J'étais une fois perplexe et ne comprenais pas pourquoi chaque RICHARD MILLE était si cher. Jusqu'au jour où j'ai entendu une histoire. Les vis sont la plus petite partie de la replique montre , le mouvement de la petite vis à l'atmosphère sera emporté. Le mouvement RICHARD MILLE n'est pas aussi bon qu'un gros grain de vis à riz, selon le modèle, la valeur de 5 francs suisses (environ 34 yuans) ou même plus. D'un point de vue coût, le prix d'une vis RICHARD MILLE est encore plus élevé qu'une vis en or K. Comme on peut l'imaginer, la valeur des autres parties du mouvement est plus chère. La raison de cette valeur élevée est que les vis RICHARD MILLE ne sont pas des vis ordinaires, mais des produits militaires et aéronautiques, dont cinq grades de titane, dont certains sont actuellement utilisés sur les avions passagers d'Airbus, à des coûts de traitement très élevés. En outre, la production de Richard Mille Montre très peu, presque tous les modèles est limitée. Dans le monde de la montre, une grande partie du coût de la montre, pas les pièces elles-mêmes, mais la production d'une nouvelle partie de la nécessité de réécrire le programme de la machine-outil, le coût est élevé. Bien que la production de la montre RICHARD MILLE soit généralement soutenue par l'usine de replique montre suisse Parmigianne sous l'APRP et la Sands Foundation, la production de petites pièces spéciales, résultant dans chaque RICHARD MILLE, est "à prix élevé"
Віталій написал:
2017-11-22 06:31:01
Дякую, потрібна функція. Бо інколи не встигав внести дані лічильників.


Оставить комментарий

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь - писать будет проще =)

Введите цифры указанные на картинке